Reţea


Unitate
Teritorială

Adresă
Județe arondate




Sucursala Bucuresti
Iulian Stefan, nr.38
Tel: 021. 310.1937
Fax: 021. 310.1857
bucuresti@fngcimm.ro
Municipiul Bucureşti, Ilfov, Argeş, Dâmboviţa, Teleorman, Prahova, Ialomiţa, Călăraşi, Giurgiu

Sucursala Cluj-Napoca
Calea Turzii, Nr. 7, et 3, ap. 3A, CLUJ
Tel: 0374.201.684
Fax: 0374.201.685
cluj@fngcimm.ro
Cluj, Alba, Arad, Bihor, Maramureş, Sălaj, Satu Mare, Bistriţa Năsăud


Sucursala Iasi
Str. Nicolina nr. 64, etaj 1, birou 1, IASI
Tel: 0374.201.686
Fax: 0374.201.687
iasi@fngcimm.ro
Iaşi, Botoşani, Neamţ, Suceava


Sucursala Bacău
Str. Pictor Aman nr. 94C, etaj 3, BACAU
Tel: 0374.201.682
Fax: 0374.201.683
bacau@fngcimm.ro
Bacău, Vaslui




Filiala Craiova
Str. Vasile Conta, nr.47, et.1, CRAIOVA
Tel /Fax: 0251.415.089
office@craiovagarantare.ro
Dolj, Gorj, Mehedinţi, Olt, Vâlcea, Hunedoara, Timiş, Caraş-Severin


Punct de lucru Hunedoara
Str. 22 Decembrie, nr. 37A, cam. 319, DEVA
Tel /Fax: 0354.411.141
deva@craiovagarantare.ro
Hunedoara


Punct de lucru Timişoara
Str. Proclamatia de la Timisoara, nr. 5, et. 1, TIMISOARA (sediu ADR Vest)
Tel /Fax: 0256. 286.914
timisoara@craiovagarantare.ro
Timiş




Filiala Sfântu Gheorghe
Str. 1 Decembrie 1918, nr. 33-37, et. 2, SFANTU GHEORGHE
Tel: 0267. 310.406
Fax: 0267. 310.407
sfgheorghe@fngcimm.ro
Covasna, Braşov, Harghita, Sibiu, Mureş




Filiala Focşani
Str. Bucegi, nr. 21, etaj 1, FOCSANI
Tel: 0237. 214.017
Fax: 0237. 230.130
focsani@fngcimm.ro
Vrancea, Galaţi, Brăila, Tulcea, Buzău, Constanţa


Punct de lucru Constanta
B-dul Tomis nr. 143 A, CONSTANTA
Tel /Fax: 0241. 554.191
constanta@fngcimm.ro
Constanţa









© Fondul National de Garantare a Creditelor pentru Interprinderile Mici si Mijlocii